KONST / Litografier / Litografi 12837032
nr 1283 7032
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Litografi, Signerad. Motivet: ca 32x17 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:12:55
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
21 okt
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg